Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Smerzyn - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

399 056 zł35,63 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł67,36 m² 18 839,07 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu wyjątkowego apartamentu z widokiem na Brdę w prestiżowej inwestycji Aura Towers w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. Zamknij oczy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz(Smerzyn + 24 km)

310 000 zł47,49 m² 6 527,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: małgorzata   Oferta dostępna wyłącznie w biurze prestige Nieruchomości! Przytulne 2 pokoje przy Multikinie - Gotowe do wprowadzenia! Jeśli szukacie Państwo mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz(Smerzyn + 24 km)

278 000 zł38,60 m² 7 487,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, a jednocześnie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glinki

Wyżyny,Bydgoszcz(Smerzyn + 24 km)

375 000 zł33 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność tylko W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   cena 375 000 /do negocjacji/ powierzchnia 33 M2 czynsz 625 zł / na 2 osoby/ Polecam wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz(Smerzyn + 24 km)

315 000 zł26,10 m² 12 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 26,1 m | ul. Grunwaldzka Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 26,1 m , położone przy ul. Grunwaldzkiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 559 zł67,73 m² 10 077,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Enklawa nowe mieszkania w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy bez prowizji i podatku pcc! Osiedle Enklawa to nowoczesna i kameralna, położona na Bydgoskim osiedlu Zaświat,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz(Smerzyn + 24 km)

475 000 zł63,10 m² 7 527,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Mieszkanie trzypokojowe (63m2) położone na parterze bloku mieszkalnego na bydgoskim Fordonie (os. Przylesie). Lokal mieszkalny w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz(Smerzyn + 24 km)

775 000 zł120 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe komfortowe mieszkanie 91/120 m - Osowa Góra, bydgoszcz Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe M-5 o powierzchni użytkowej 91 m (powierzchnia całkowita ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz(Smerzyn + 24 km)

565 000 zł90,30 m² 6 256,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Duże, 4-pokojowe mieszkanie (90,30m2) w niskim budynku na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie składa się z czterech dużych pokoi, osobnej kuchni i łazienki z wc. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Smerzyn

Smerzyn,kujawsko-pomorskie

70 000 zł55 m² 1 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wsi, 30 km od Bydgoszczy, dwupokojowe, częściowo wyremontowane, położone w trzyrodzinnym parterowym budynku. Całkowicie wymienione wszystkie instalacja, nowy piec c.o. na węgiel.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij